خدمات اتاق

عضویت در اتاق

با استعانت از خداوند متعال و با موافقت و تایید اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران و همچنین تلاش و پیگیری مجدانه فعالان اقتصادی کشور در بازار هدف قزاقستان و در راستای بهره گیری بهینه از ظرفیت های بازرگانی،صنعتی، معدنی ، کشاورزی،خدماتی، لجستیک، سرمایه گذاری و بهره گیری از خرد جمعی و هم اندیشی فعالان اقتصادی دو کشور، در تاریخ 23 مهرماه 1393، اتاق مشترک بازرگانی ایران و قزاقستان تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده است.

 

اهداف مهم و کلیدی ایجاد اتاق مشترک 

اهداف مهم و کلیدی ایجاد اتاق مشترک بازرگانی ایران و قزاقستان، همکاری با دستگاه دیپلماسی تجاری با هدف توسعه صادرات غیر نفتی، خدمات فنی مهندسی و سرمایه‌گذاری‌های دوجانبه در راستای ارتقاء حجم تجارت میان دو کشور می باشد. 

خدمات اتاق مشترک بازرگانی ایران و قزاقستان:

1)شناسایی و اطلاع رسانی از ظرفیت‌ها و فرصت‌های تجاری دو کشور

 

2)اعزام و پذیرش هیئت‌های تجاری تجاری دو کشور

 

3)برگزاری و اطلاع رسانی نمایشگاه‌های بین‌المللی و پاویون‌های اختصاصی در دو کشور

 

4)برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های تخصصی آموزش تجارت با جمهوری قزاقستان و کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا

 

5) ارائه خدمات مشاوره در حوزه‌های: بازرگانی، بانکی، حقوقی، حمل و نقل و لجستیک، خدمات فنی مهندسی، کشاورزی، معدن، ساختمان، سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت، روادید تجاری و …. در کشور قزاقستان

مراحل عضویت و مدارک مورد نیاز:

1- تکمیل فرم عضویت

 

2- واریز مبلغ 100.000.000 ریال به حساب اتاق مشترک
(توضیحات: حق ‌ورودی فقط یکبار به مبلغ 50.000.000 ریال دریافت می‌گردد و هزینه تمدید عضویت هر ساله به مبلغ 50.000.000 ریال می‌باشد.)

 

3- ارسال مدارک ذیل به ایمیل اتاق مشترک به نشانی info@irkzbc.com

فرم تکمیل شده عضویت – تصویر کارت بازرگانی و یا کارت عضویت معتبر اتاقهای بازرگانی استانی – تصویر کارت ملی متقاضی – تصویر روزنامه رسمی مربوط به آگهی تأسیس و آخرین تغییرات شرکت

 

* طبق ماده 6 اساسنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و قزاقستان، اشخاص فاقد کارت بازرگانی معتبر عضو ناظر تلقی می گردند. براساس همین ماده، اعضا ناظر می توانند از کلیه خدمات اتاق مشترک استفاده نمایند اما حق انشاء رای در مجامع را ندارند.

 

شماره حساب 5346641153 بانک ملت به نام اتاق مشترک بازرگانی ایران و قزاقستان
شماره شبا IR 260 120 020 00000 5346641153